Tilbake

fredag
24.06 19:30

Forestilling 1: Åpningsshow

Kimen
Paraden går fra Deltakerlandsbyen på Ole Vig vgs kl 19:00 Vi går sammen til Kimen Kulturhus der Forestilling 1 starter i det alle har tatt plass i salen, ca kl 19:30.
Volt Nysirkus
Aleksandra Tranholt
Barbara Nilsen
Cornelia Helgor
Jax Svendsbø-Larsen
Maria Steen Myklebust
Mia Vang Baarstad
Mian Friis Larsen
Soma Hansen Hansen
Vilde Holt
Krystian Olejniczak
Krystian Olejniczak
Lou og Oskar
Lou Piberius Frøysland
Oskar Emanuel Skog
Ingeborg
Ingeborg Duun Solum
Miina Kerokoski
Miina Kerokoski
Metanoia
Ingrid Eline Sæther
Vanja Dalhaug
lørdag
25.06 11:00

Åpning av kunstutstillingen

Kimen
Offisiell åpning av kunstutstillingen med vernissagé. Åpent for alle.
Aleksander Instanes Markussen
Aleksander Instanes Markussen
TegneMaren
Maren Maurset
Alf
Alfhild Beate Vuolab
Tudor Cebotari
Tudor Cebotari
Alma Nymoen Nilsen
Alma Nymoen Nilsen
Selma
Selma Frivoll Kyllingstad
Tale
Tale Bergin Solem
Tuva Svendsen Aspevik Hovrud
Tuva Svendsen Aspevik Hovrud
Synnøve Karlsrud
Synnøve Karlsrud
Anders Strugstad Køhl
Anders Strugstad Køhl
Ronja Ximei Wølneberg
Ronja Ximei Wølneberg
Stine Vedø
Stine Vedø
Olimata Elin Mboge
Olimata Elin Mboge
Tea Gustavsen Rakstad
Tea Gustavsen Rakstad
Nordsamiske Skaller
Sigurd Lorvik Hansen
Simon
Simon Hopland Ravn
Tyra Aurora
Tyra Aurora Noradatter Nilssen
Nathalie Marie Fausa
Nathalie Marie Fausa
Madeleine
Madeleine Solli
Ludvig thøversen
Ludvig Thøversen
Mikkel Franing
Mikkel Franing
Olevine Austrud
Olevine Austrud
Mari
Mari Aspevold Kristiansen
Pernille Aasjord Juul
Pernille Aasjord Juul
Nanna Knutsen Løland
Kristine
Kristine Bjorvatn
Kunst-Dennis
Dennis Sørvik
Mina-Therese Syversen
Mine-Therese Syversen
Malenes kunst
Malene Gregersen
Rebekka S.
Rebekka Sigmond Eivindsdottir
JHV_illustrates
Jone Vigdal
Silje Haugland
Silje Haugland
Samisk belte med kniver
Sigurd Lorvik Hansen
Pola Matylda Krol
Pola Matylda Krol
Peter
Peter Galambos
Mahtab Sab
Mahtab Sab
Josefine Hersel
Josefine Legind Hersel
Julie Naas Grytten
Julie Grytten
Kunst - Ylva
Ylva Espolin Storo Dahl
Maja Mørck Furunes
Maja Mørch Furunes
Anne Britt’s retro design
Anne Britt Seljord Amundsen
Kunst - Tuva M. Karlsen
Tuva Markeng Karlsen
Johanne
Armin Johan Polonio Lyngstad
Armin Johan Polonio Lyngstad
Astrid Vågen
Astrid Vågen
Aud Tone Ausland
Aud Tone Ausland
Kjersti Grønås
Dagny
Dagny Sletvold
Danick Theodor Bakker
Danick Theodor Bakker
Elise Bergstad Aronsen
Elise Bergstad Aronsen
Fatima Ahmadi
Fatima Ahmadi
Feiring med mamma
Hanne Marie Tyldum Ribsskog
Felix Brinchmann Bjørkås
Felix Brinchmann Bjørkås
Frøydis sine tegninger
Frøydis Pettersen Aarstein
Hedda, Hmm
Hedda Mattila
Henriette
Henriette Mielonen
Huen Wong
Walborg Huen Bæk
Ingrid
Ingrid Asland Berg
Ingeborg
Ingeborg Meling
Jacqueline Balavoine
Jacqueline Balavoine
25.06 14:00

Forestilling 2

Torgscenen
L.I.A.R
Alfred Larsen Eide
Ivan Danchenko
Lucas Sims
Ravn Jacob Høvik
Storm Gabriel Grøtta
Storm Grøtta
Andrine Hagali
Andrine Hovdenakk Hagali
Jonathan Lé
Jonathan Lé
Ånund Nordstoga Torgersen
Ånund Nordstoga Torgersen
Andrea Årøy
Andrea Årøy
Kåveslepp
Birk Øyre Aaland
Haakon Nordstoga
Jon Sandvik
Eyla Coyne
Eyla Coyne
Benedikte og Tøri
Benedikte Fundal Gauthun
Tøri Kvinlaug
Sebastian
Sebastian Gallis Davidsen
Emma Valseth Holmegård
Emma Holmegård
Martine-KR
Martine Kjøniksen Reinsch
Martine & Trym
Martine Lerum Hjellhaug
Trym Sva Ramstad
Nimad
Nimad Nicolai Haltvik Bagheri
Posing Woods
Andreas Steinsland
Eirik Skog
Erlend Stafseth Hveding
Idar Andersen
25.06 18:00

Forestilling 3

Torgscenen
TRIGGER
Armin Johan Polonio Lyngstad
Inge Martin Fossland Løkken
Joakim Bentzen Winje
Olav Magnus Fossland Løkken
Sara Skjønhaug Eriksen
Sara Skjønhaug Eriksen
Runaway
Eiila Brandsfjell Haugen
Eivor Størseth Moen
Elias S. Brandfjell
Nicole Størseth
The G is Silent
Conrad Espegard
Jonathan Rannstad Wærnes
Kristian Aarvik-Hansen
Leonard Falch Caspersen
Lorentz Fridén-Kjekstad
Rafael Friden Kjekstad
Obim Ogazi
Obim Ogazi
Lina Haug Randen
Lina Haug Randen
Breezy
Daniel Reyes
URO
Tuven Andersen
Snickers
Eriona Sejdiu
Hassan Al Aazari
Per Norendal
Sander Berge Kåsin
Alida Mounkoro
Alida Mounkoro
Nora Roll Gulbrandsen
Nora Roll Gulbrandsen
Leon
Leon Berisha
Trygve Utheim
Trygve Breiland
The Blondies
Dina Åslein
Live Kirkemo
Vilde Kråbøl
25.06 20:30

Talkshow 1

Kimen
With You - Ghost the Musical
Kristiane Vartdal Vågen
Maria Selbekk
Maria Eline Said Selbekk
Elisabeth Glesne
Elisabeth Glesne
Synne og Maya
Maya Knutsen
Synne Lindberg
søndag
26.06 11:00

Porteføljevisning for kunstnerne

Utstillingen
Her skal kunstdeltakerne møtes for å dele kunsten sin med hverandre. Gjerne forbered en fysisk portefølje, printet ut på papir i mappe eller som hefte. Lurer du på hvordan en kunst portefølje kan se ut? Ta et google-søk på \"kunst portefølje\" eller \"art portfolio\" for eksempler! Har du ikke anledning til å lage og printe ut dette kan du vise på telefonen (kamerarull, instagramkonto, osv.). Dette er en mulighet for å vise seg frem og dele det man selv lager, og få ny inspirasjon og kontakter fra de andre deltakerne. Internt program for kunstnerne, ikke åpent for publikum.
Aleksander Instanes Markussen
Aleksander Instanes Markussen
Alf
Alfhild Beate Vuolab
Anders Strugstad Køhl
Anders Strugstad Køhl
Ingeborg
Ingeborg Meling
Kjersti Grønås
Kristine
Kristine Bjorvatn
Kunst-Dennis
Dennis Sørvik
Kunst - Tuva M. Karlsen
Tuva Markeng Karlsen
Julie Naas Grytten
Julie Grytten
Kunst - Ylva
Ylva Espolin Storo Dahl
Josefine Hersel
Josefine Legind Hersel
Ludvig thøversen
Ludvig Thøversen
Johanne
JHV_illustrates
Jone Vigdal
Madeleine
Madeleine Solli
Jacqueline Balavoine
Jacqueline Balavoine
Ingrid
Ingrid Asland Berg
Huen Wong
Walborg Huen Bæk
Felix Brinchmann Bjørkås
Felix Brinchmann Bjørkås
Mahtab Sab
Mahtab Sab
Maja Mørck Furunes
Maja Mørch Furunes
Henriette
Henriette Mielonen
Malenes kunst
Malene Gregersen
Hedda, Hmm
Hedda Mattila
Mari
Mari Aspevold Kristiansen
Mikkel Franing
Mikkel Franing
Mina-Therese Syversen
Mine-Therese Syversen
Frøydis sine tegninger
Frøydis Pettersen Aarstein
Nanna Knutsen Løland
Feiring med mamma
Hanne Marie Tyldum Ribsskog
Elise Bergstad Aronsen
Elise Bergstad Aronsen
Fatima Ahmadi
Fatima Ahmadi
Nordsamiske Skaller
Sigurd Lorvik Hansen
Nathalie Marie Fausa
Nathalie Marie Fausa
Dagny
Dagny Sletvold
Olevine Austrud
Olevine Austrud
Pernille Aasjord Juul
Pernille Aasjord Juul
Olimata Elin Mboge
Olimata Elin Mboge
Danick Theodor Bakker
Danick Theodor Bakker
Pola Matylda Krol
Pola Matylda Krol
Samisk belte med kniver
Sigurd Lorvik Hansen
Rebekka S.
Rebekka Sigmond Eivindsdottir
Ronja Ximei Wølneberg
Ronja Ximei Wølneberg
Silje Haugland
Silje Haugland
Alma Nymoen Nilsen
Alma Nymoen Nilsen
Simon
Simon Hopland Ravn
Synnøve Karlsrud
Synnøve Karlsrud
Peter
Peter Galambos
Selma
Selma Frivoll Kyllingstad
Tea Gustavsen Rakstad
Tea Gustavsen Rakstad
Aud Tone Ausland
Aud Tone Ausland
Astrid Vågen
Astrid Vågen
Tuva Svendsen Aspevik Hovrud
Tuva Svendsen Aspevik Hovrud
Stine Vedø
Stine Vedø
Tale
Tale Bergin Solem
Armin Johan Polonio Lyngstad
Armin Johan Polonio Lyngstad
Anne Britt’s retro design
Anne Britt Seljord Amundsen
TegneMaren
Maren Maurset
Tudor Cebotari
Tudor Cebotari
Tyra Aurora
Tyra Aurora Noradatter Nilssen
26.06 13:00

Forestilling 4

Kimen
August Hauge Smevold og Thomas Wærenskjold Skårer
August Hauge Smevold
Thomas Wærenskjold Skårer
Cornelia Helgor
Cornelia Helgor
AkuTTTeateret
Adrian Noren Holm
Erika Reiersen
Oliana Korataeva
Trygg Daniloff
BB Dancecrew
Fredrik Jenssen
Live Elise Brun
Selma Holan Karlsen
Sofie Bringsli Antonsen
Synne Røstad
Brage Nordin Hustveit
Brage Nordin Hustveit
Proffer'n Inc.
Håvard Bruborg
Dep
Gaute Røli
Tønder Solberg
Ida H
Ida Høines
Crypital Em
Emilio Romano Nordby
Hannah og Eirik
Eirik Nitter
Hannah Sortland Mæland
Valentin (Musikkvideo)
Jesper Stattin
Kimi Nie-Nilssen
Linn-Tone Skaug Sandnes
Mathilde Sandness
D-Vrs Crew
Amanda Søvik
Andrine Madelein Bjørndal Haarr
Andy Ho
Helene Lindgren
Henriette Mjåvatn Caspersen
Jenny Kroneberg
Natalia Glama
Salome Niyonsavye
Thanat Utra
Amalie Hoff Bakken
Amalie Hoff Bakken
F7
Fiston Twiringirimana
Kabiito Amundsen
Kabiito Ørn Rugumayo Amundsen
Abudu, Jaqueline og Riziki
Abudu Tundwa
Jaqueline Tundwa
Riziki Tundwa
Jakub Ulfig
Jakub Ulfig
Idar Larsen
Idar Larsen
Marie-Channel
Marie-Channel Ble Djeba
Anne Tolaas
Anne Tolaas
Andrea
Andrea Moen Forsmo
Marcus Willander
Marcus Willander
Ingri Elise
Ingri Elise Holand Floa
Devious
Lilli Onseid
Mia Kofoed
Miriam Esbensen
Thea Westvang
Sara Marie Tveit
Sara Tveit
Oliver Elgseter
Oliver Elgseter
26.06 18:00

Forestilling 5

Kimen
Übermensen
Even Johnsen
Filip Buschmann
Kamila Sandulskyte
Rudi Garstad
Estin Lapschies
Estin Lapschies
Grenades
Anders Hammerseth Lundekvam
Eivind Midtbø Kvamme
Gard-Elias Bredesen Brandsøy
Henrik August Korneliussen Bovim
Mikal Bjerk Austbø
Nasty Worms
Erlend Aasan
Fredrik Jemterud Solberg
Nicolay Hansen
Simen D. Roland
Tobias Svarre
Osmium V
Edvard Leander Lundquist Langen
Kevin Westum Meli
Peder Angel Lundquist
Sivert Fløttum
Øystein Dalbakk Myre
Aysha
Aysha Ishaq
Christina
Christina Ståland Kåsin
Lilbbgxl
Sandra Noga
Passive aggressive
Conrad Sippala Hassel
Erlend Reiten Thalberg
Jonas Lysholm Kvernrød
Sune Dragsten Wake
Burningboys
Amund Posti Møller
Henrik Stueland
Kristian Torgersen
Miguel Salas Ruiz De Morales
The Unnaturals
Anna Corazon Egell-Johnsen
Emilía Baldursdóttir
Esma Ahmeti
Robbers ULTD
Hanna K Pettersen
Matej Mitic
Sondre Larsen
Tobias Helgesen
The Plague
Ask Rye-Kittelsen
Chris Alexander Tidemansen
Johannes Halvorsen
Liam Vilding
Floria Crew
Aisha Berge
Dimple Hinampas Hinampas
Elise Bygjordet
Frida Holmé
Maria Lande Lund
Malin Dale
Malin Dale
PS:Gjøvik Crew
Erle Dahl
Hedda Brenden
Ida Maria Wexell Nordraak
Maya Markou
Selma Stamnli
Signe Andresen
Tiril Løkken
Sceneskrekk
Anneli Berg Aune
August Strøm Bjørntvedt
Hedvig Brunner Lie
Ida Krok Nielsen
Izzy Watson Mitchell
Jonathan Frøy Storsve Haugstveit
Triop
Felix Magnus Rustbakken
Hallvard Olai Stuen
Sigmund Sletten
Sigve Heidsve
Sofie Oline Vargeid
Spare Wheels
Elise Bjørnstad
Filip Mork Trondal
Maya Skogstad Bjørkelid
Oscar Stenersen
Tre Råtne Bananer
Bjørn Opsund
Emma Coote
Hubert Jagodzinski
Sprengraud
Håvard Tinkler Støle
Ivar Syse
Marcelius Christensen Prestegård
Paul Schmidt
Sondre Styve
Rottentotts
Carlo Ottorino Koslowski
Ludvig Berglund Kristiansen
Tony Ottorino Koslowski
26.06 21:00

Talkshow 2

Kimen
Mia Vang Baarstad
Mia Vang Baarstad
MO Street Crew
Ada Vist Benjaminsen
Astrid Eggen Vårvik
Ellen Haugen
Fride Kvernrød
Kristian Nguyen
Lea Elise Heggvold
Lilly
Lilly Nemine Endresen
Tuva Wathne
Tuva Wathne
Kreya Bansal
Kreya Bansal
mandag
27.06 13:00

Forestilling 6

Kimen
Leander Enes
Anna Tyldum
Leander Enes
SiiR
Siri Sævold
Marie
Marie Haga Nesse
Isak Johannes Thorsheim Kvinge
Isak Johannes Torsheim Kvinge
Ella Marie
Ella Marie Leinsvang
Emma
Emma Sølsnes-Halle
Iva Ingersol
Iva Ingersol
Amina
Amina Khalil
MarijaMagdalna
Marijamagdalena Oreb
Julia og Ingebjørg
Ingebjørg Jakobsen
Julia Paulsen
Jenny
Jenny Sande Askevold
Anna Victoria
Anna Victoria Heitnes Tidemann
Oda
Elada Mickeviciute
Oda Bavda Johansen
Katrin azimi
Katrin Azimi
Lene Berg
Lene Berg
Rikke Hansen Wedø
Rikke Hansen Wedø
Ronelia
Ronelia Larsen
Sakada
Sakada Cheam Chun
Thea Josefine
Thea Josefine Haugeto
Vilde Kvinlaug
Vilde Kvinlaug
Trumpthi
Ruth Elisabeth Bergtun
bokklubbæn
Agnes Vedum
Emilie Brendløkken
Ingrid Hagesveen
27.06 18:00

Forestilling 7

Kimen
Ådne Viddal Krogsæter
Ådne Viddal Krogsæter
&LESS
Lulya Mussie
Mariell Gullestad
Sasha Balakina
Shanice Westgård
Viktor Herskedal
Viktorija Kirnaite
Skarvebarna
Amalie Solheim
Hanne Havikhagen
Idun Almås Anfinset
Lars Ivar Eriksen Larsgard
Leander Ryo-Bergstad
Randi B. Tryti-Fossgård
Sander Thomsen Haga
Sigrun Perstølen
Tuva Christensen
Amir
Amir Alexander Ben Said
Barbara Nilsen
Barbara Nilsen
Cornelia Helgor
Apolloboy
Apolloboy Shukuru
Klassisk duo Ylva og Sophie
Sophie Johnson
Ylva Halle
Malin F. Setekleiv
Malin F. Setekleiv
Melina
Hedda Brenden
Melina Bjørnødegård Sveen
Shad Amin
Shad Amin
Maja Grøseth
Maja Grøseth
Mian Friis Larsen
Mian Friis Larsen
Magnus Storm Tallaksen
Magnus Storm Tallaksen
Vinjargjengen
Aurora Lid Verpe
Ingrid Nordstoga
Laurynas Lamsodis
Ånund Nordstoga Torgersen
Iris Iding
Iris Iding
Martine Eiane
Martine Eiane
Jacob Immanuel Knudsen
Jacob Immanuel Knudsen
Madelen
Madelen Rimehaug
Miriam Elvira Reiss
Miriam Elvira Reiss
Christoffer aka_bboy-ADHD
Christoffer Lyngstad
D4S
Anna Eidesvik
Emma Maleki
Loraine Nibut
Monique Cruz
Ngoy
Cathrin Jørgensen
Emma Solbakken Holm
Ngoy Amuri
Vilde-luftakrobatikk
Vilde Heitmann
Nicole og Jørgen
Jørgen Sagliengausel
Nicole Mosti
Panorama
Eline Bøyum
Hedda Vatne Slotterøy
Jenny Elin Lambrechts Sagevik
Kari Strand
May Kristine Eriksen Russenes
Maylen Hustveit Hjellbrekke
Ronja Berg Eriksen
Saga Viktoria Jakobsen Nydal
Agnes og Mia
Agnes Zadewasser
Mia Ekeblad
27.06 21:00

Talkshow 3

Kimen
The Sixth sense
Guro Kleppe Høibo
Mia-Lill Larsen
Rosie Mai Petersen
Thea Manheim
Trude Jamesen Hei
Tuva Ørstavik Telseth
C.S
Pinky Saetang
Simona Tomovic
Simona Tomovic
Sarah og Sofie
Sarah Eira
Sofie Erdal Hammari
Reagan
Reagan Truszkowska